İlke Medikal Gaz Sistemleri ve Ekipmanları Ltd. Şti. 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Uzun yıllar sektörde projelendirme, satış ve üretim tecrübesi bulunan ortaklar tarafından kurulan şirketimiz, 2020 yılı itibariyle tek kurucu ortak (Mustafa Arda) ile yoluna devam etmektedir.

15 yıldır Türkiye’nin her köşesinde ve yurt dışında projeler teslim eden İlke Medikal, bu güne kadar tüm taahhütlerini layığıyla yerine getirerek güvenirlik, istikrar ve kalite sözcükleri ile tanımlanmanın haklı gururunu taşımaktadır.

İlkemiz

Medikal gaz sistemleri ve ekipmanları konusunda devlet, üniversite, özel hastaneler ve tıp merkezleri için her türlü ihtiyacı (flowmetre, yatakbaşı, yoğunbakım, tıbbi gaz santralleri, pendantlar, ilaç arabaları, hemşire çağrı sistemleri, medikal gaz tesisatı…) karşılayacak şekilde imalat, montaj, servis bakım ve tasarım hizmetleri sunarak faydalı çözümler üretip sektörün taleplerini karşılamaktır.

ilke medikal hakkında
ilke medikal hakkında 2

Hedefimiz

Hedef, müşteriye en idealini ve en kalitelisini sunmaktır. Firmamız Türkiye’deki sağlık hizmetlerinin dünya standartlarına gelebilmesi yolunda sorumluluk sahibi olduğunun bilincindedir.

Sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve üretici firma olmanın tüm avantajlarını kullanarak müşterileri için en uygun çözümleri geliştirebilmektedir.

Kalite Anlayışımız

Günümüz gerçeği olarak işi kaliteli hizmet olan bizlerin memnuniyet anlayışımız hizmetin verilmesiyle sona ermez. Satış sonrası memnuniyet özellikle üstünde durduğumuz bir standarttır. Müşteri memnuniyeti işin kaynağında başlar, düzgün hizmet ve çevreye duyarlılık anlayışıyla devam eder.

Süreçlerin sürekli kontrol edilerek iyileştirildiği, müşteri odaklı bir kalite anlayışını benimsemekteyiz.

ilke medikal hakkında 3

Bizi Sosyal Medya'dan Takip Edin